سایت خبری موسیقی سایت خبری موسیقی
سایت خبری موسیقی
سایت خبری موسیقی

اجرای برگزیدگان جشنواره‌ ملی موسیقی جوان در فجر

گروهی از هنرمندان برگزیده دهمین جشنواره ملی موسیقی جوان کنسرتی را در سی و دومین جشنواره موسیقی فجر برگزار می کنند.

 

 

گروه برگزیدگان جشنواره ملی موسیقی جوان در سی‌ و دومین جشنواره موسیقی فجر ساعت ۲۱:۳۰ روز سه شنبه ۲۸ دی ماه در تالار رودکی تهران کنسرت خود را برگزار می کنند. بخش اوّل این برنامه شامل دونوازی تار و تمبک، به اجرای قطعاتی از کیارش روزبهانی اختصاص خواهد داشت و در بخش دوم هم گروه، به اجرای قطعاتی از حسین خوش‌چهره خواهد پرداخت.

 

گروه برگزیدگان جشنواره‌ ملی موسیقی جوان با هدف ایجاد بستری مناسب برای فعالیّت و معرفی برگزیدگان دوره‌های پیشین این جشنواره و همچنین فارغ‌التحصیلان ممتاز دانشگاه هنر و دانشگاه تهران با گرایش‌های مختلف موسیقی در مقطع کارشناسی‌ارشد در سال ۱۳۹۴ شکل گرفته است. از فعّالیت‌های سابق این گروه می‌توان به اجرای کنسرت در تالار شهید آوینی پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران در سال جاری اشاره کرد.

این گروه تصمیم دارد در برنامه‌های آتی خود، به اجرای کنسرت و ضبط قطعاتی از دیگر اعضای گروه بپردازد. ماهان ببری سازهای کوبه‌ای، حسین خوش‌چهره نی، امیرحسین رئوفی سنتور آلتو، کیارش روزبهانی تار، محمود صالحی خواننده، حمید فروزان سنتور، مهرداد میرزائی کمانچه، شایان یزدی‌زاده تمبک و دایره، اعضای گروه برگزیدگان جشنواره‌ ملی موسیقی جوان را تشکیل می دهند.

    مهم  تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۵ در ۱۲:۳۹ ب.ظ     مهم  شناسهٔ خبر: 7590| منبع: موسیقی آریابرچسب‌ها:     


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *موسیقی آریا


تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای گروه موسیقی‌ آریا محفوظ میباشد. طراحی و پشتیبانی: وبلی

در حال بارگذاری