سایت خبری موسیقی سایت خبری موسیقی
سایت خبری موسیقی
سایت خبری موسیقی

عباس خسروی نوازنده ویولن دچار سکته مغزی شد

عباس خسروی نوازنده پیشکسوت ویولن و عضو ارکستر ملی ، به علت ناراحتی ریوی و تب و لرز به بیمارستان مراجعه کرد و پس از چند روز دچار سکته مغزی شد.

 

 

فرهاد فخرالدینی درباره بیماری عباس خسروی – نوازنده ارکستر ملی – گفت: من این موضوع را به مسئولان اطلاع دادم و انتظار دارم به شرایط این هنرمند رسیدگی شود و خبر خوبی بشنوم.

 

او تاکید کرد: در چنین شرایطی برای آدم‌هایی که عمر خود را صرف موسیقی می‌کنند، باید کاری انجام دهند.

 

فخرالدینی درباره وضعیت بیمه هنرمندان و پرداخت هزینه‌های سنگین درمان آن‌ها نیز اظهار کرد: وضعیت زیاد مشخصی نیست؛ من نیز چند وقت پیش در بیمارستان بستری بودم و هنوز آن رقمی را که باید، نتوانسته‌ام بگیرم. آن‌گونه نیست که این مبلغ‌ها بلافاصله توسط بیمه پرداخت.

 

این آهنگساز و رهبر ارکستر درباره فعالیت‌هایش نیز گفت: در حال حاضر به‌صورت شخصی در زمینه موسیقی فعالیت می‌کنم. کتابی را برای چاپ آماده می‌کنم و قرار است با ارکستر «مهرنوازان» اجرایی داشته باشیم که جزییات آن در یک نشست خبری اعلام می‌شود.

 

پسرعموی این هنرمند نیز در این‌باره به ایسنا گفت: او ۲۳ آذرماه به علت تب و لرز و ناراحتی ریوی به اورژانس بیمارستان مراجعه کرد و به اصرار خانواده، او را در بخش بستری کردند. پس از چند روز، حال او بد شد و با وجود این‌که تحت درمان بود، سکته مغزی کرد.

 

رضا خسروی همچنین اضافه کرد: ما از طریق خانه موسیقی، موسسه هنرمندان پیشکسوت و دفتر موسیقی وضعیت ایشان را پیگیری کرده‌ایم.

 

الناز خسروی – دختر این هنرمند – نیز وضعیت پدرش را برای ایسنا این‌گونه تشریح کرد: وقتی در بیمارستان حالش بد شد، دارویی به او دادند که حالش را بدتر کرد و دو یا سه آمپول به او تزریق کردند که باعث شد دهانش کف کند. حالش بدتر شد و او را به بخش مراقبت‌های ویژه نمی‌بردند و می‌گفتند، باید او را انتقال بدهید و ما نیز گفتیم مریض ما همین‌جا حالش بد شده و باید در همین‌جا درمان شود. ما خیلی اذیت شدیم تا او را به بخش آی‌سی‌یو بردند.

 

عباس خسروی نوازنده ویولن و متولد سال ۱۳۲۰ است. خسروی درجه دو هنری دارد و نوازنده ارکستر ملی است. او برادر گیتی خسروی – استاد آواز – است و سابقه فعالیت در رادیو و تدریس در رشته موسیقی را در کارنامه هنری خود دارد.

 

 

 

    مهم  تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۵ در ۱:۱۳ ب.ظ     مهم  شناسهٔ خبر: 7424| منبع: موسیقی آریابرچسب‌ها:     


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *موسیقی آریا


تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای گروه موسیقی‌ آریا محفوظ میباشد. طراحی و پشتیبانی: وبلی

در حال بارگذاری