سایت خبری موسیقی سایت خبری موسیقی
سایت خبری موسیقی
سایت خبری موسیقی

«کریستوف بوکودجیان» در تهران و شیراز کنسرت می‌دهد

کریستوف بوکودجیان پیانیست فرانسوی و استاد کنسرواتوار پاریس، ۱۷ دی، ساعت ۱۸ در تالار رودکی تهران و ۲۱ دی، ساعت ۲۰، در تالار حافظ شیراز آثاری از برامس، شوپن و راخمانینوف را اجرا خواهد کرد.

 

 

بوکودجیان که دبیری شورای بازبینی آثارِ نخستین دوره جایزه بین المللی پیانوی باربد را برعهده داشته، از ۲۲ تا ۲۴ دی ماه برای تدریس در مسترکلاس های جایزه باربد و انتخاب برگزیدگان نهایی در شیراز حضور خواهد داشت،

 

 

همچنین کنسرت هایش را در تبریز و بندرعباس نیز برگزار خواهد کرد. تور رسیتال های کریستوف بوکودجیان را انجمن شیراز فیلارمونیا، موسسه فرهنگی-هنری شهرآفتاب، گالری و کارخانه پیانوی باربد، با همکاری بنیاد رودکی، انجمن موسیقی تبریز و انجمن موسیقی بندرعباس برگزار می کنند.

 
کریستوف بوکودجیان (Christophe Bukudjian) در کنسرواتوار ملی لیون و کنسرواتوار ملی پاریس نزد اساتید برجسته ای همچون روژه مورارو، کریستین ایوالدی، مری-فرانسوا بوکه، اُرتانس کارتیه-برِسون تحصیل کرده و اجراهای پُرشُمار در فرانسه و خارج از فرانسه داشته است. اجرا برای شبکه ۳ تلویزیون فرانسه و رادیو ملی فرانسه، حضور در فیلم کوکوشانل و ایگور استراوینسکی اثر ژان کونَن، تدریس در کنسرواتوارِ de Saint-Maur-des-Fosse از ۲۰۰۳، تدریس در کنسرواتوار عالی ملی لیون از ۲۰۱۲ و همکاری با کنسرواتوار عالی ملی پاریس بخشی از کارنامه کاری انی هنرمند را تشکیل می‌دهد.

 

    مهم  تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۵ در ۱:۵۶ ب.ظ     مهم  شناسهٔ خبر: 7331| منبع: موسیقی آریابرچسب‌ها:     


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *موسیقی آریا


تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای گروه موسیقی‌ آریا محفوظ میباشد. طراحی و پشتیبانی: وبلی

در حال بارگذاری