دانلود

 مهم  موزیک ویدئوی «نفس» با صدای «مهدی یراحی»

«مهدی یراحی» برای بهترین از نگاه ملی خواند. این خواننده و آهنگساز سرشناس در جدیدترین فعالیت هنری خود موزیک ویدئویی را برای فیلم‌سینمایی «نفس» به کارگردانی «نرگس آبیار» منتشر کرد که در ادامه می توانید از طریق سایت موسیقی آریا بصورت آنلاین تماشا و در صورت تمایل دانلود کنید.

 

 

این اثر و ویدئوی آن برای اولین‌بار امروز 23 آبان‌ماه در جریان یک مراسم رسمی و با حضور عوامل فیلم و همچنین چهره‌های مطرح، از آن رونمایی شد. نکته حائز اهمیت این است که مهدی یراحی قطعه فیلم «نفس» را برای اولین‌بار در روز تولدش خواند.

 

 

عوامل تولید قطعه فیلم «نفس» هنرمندانی هستند که در آلبوم جدید این خواننده هم نقش مهمی را ایفا می‌کنند و این آهنگ از لحاظ مضمون کلام و موسیقی فضای متفاوتی دارد و احتمالاً بازتاب‌های زیادی برای یراحی خواهد داشت. مهدی یراحی آهنگسازی این اثر را انجام داده و ترانه آن توسط «آرش مهرابی» سروده شده است. ترانه از سروده‌های «آرش مهرابی» است و مهدی یراحی و «سعید زمانی» هم تنظیم‌کنندگان کار هستند. «احسان نی‌زن» در این قطعه ویولن و ویولا نواخته و «فرشید ادهمی» هم نوازنده گیتار نایلون این کار بوده و ضبط هم در استودیو «افق» انجام شده است. گروه هنری «سینارت» (sinart) هم کارگردان موزیک ویدئوی جدید مهدی یراحی است.همچنین یراحی تصمیم گرفته تا این قطعه را در آلبوم «آینه قدی» هم قرار دهد. آلبومی که مراحل پایانی تولید را سپری می‌کند و جزئیات اختصاصی آن طی روزهای آینده از طریق سایت «موسیقی آریا» منتشر خواهد شد.

 

 

عوامل تولید قطعه فیلم «نفس» هنرمندانی هستند که در آلبوم جدید این خواننده هم نقش مهمی را ایفا می‌کنند و این آهنگ از لحاظ مضمون کلام و موسیقی فضای متفاوتی دارد و بازتاب‌های زیادی برای یراحی داشت. مهدی یراحی آهنگسازی این اثر را انجام داده و ترانه آن توسط «آرش مهرابی» سروده شده است. ترانه از سروده‌های «آرش مهرابی» است و مهدی یراحی و «سعید زمانی» هم تنظیم‌کنندگان کار هستند. «احسان نی‌زن» در این قطعه ویولن و ویولا نواخته و «فرشید ادهمی» هم نوازنده گیتار نایلون این کار بوده و ضبط هم در استودیو «افق» انجام شده است. گروه هنری «سینارت» (sinart) هم کارگردان این موزیک ویدئوی مهدی یراحی است.

 

 

هم اکنون می توانید این موزیک ویدئو را در سایت خبری موسیقی آریا آنلاین تماشا و دانلود کنید:

 

دانلود

 

 

منبع: سایت خبری موسیقی آریا


    مهم  تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۵
     musicearia.com/news/6561


در حال بارگذاری