دانلود

 مهم  «بهنام صفوی» با قطعه شاد «وقت عشقه» به استقبال تور بهاره کنسرت‌هایش می‌رود

مراحل تهیه و تولید جدیدترین آلبوم «بهنام صفوی» به پایان رسید. این اثر قرار بود اسفند سال جاری به بازار عرضه شود اما به دلیل تمرکز بیشتر این خواننده روی آثار جدیدش انتشار آلبوم «معجزه» به سال آینده موکول شد.

 

اما بهنام صفوی برای جبران این تاخیر قرار است که یک تک قطعه شاد را در آستانه عید نوروز به گوش مخاطبانش برساند. این قطعه شش و هشت «وقت عشقه» نام دارد و ترانه آن توسط «مهرزاد امیرخانی» سروده شده است. «معین راهبر» هم ملودی «فرشید ادهمی» را تنظیم کرده است. این اثر ساعت هشت شب روز دوشنبه 24 اسفند به صورت اختصاصی از «تماشاخانه» سایت «موسیقی ما» منتشر می‌شود.

 

از سوی دیگر خواننده «عشق من باش» تور بهاره کنسرت‌هایش را آغاز خواهد کرد. اقدامات لازم برای برگزاری کنسرت بهنام صفوی در شهرهای «زاهدان»، «کرمان»، «نیشابور»، «زنجان»، «خرم‌آباد» و «تبریز» انجام شده و تاریخ این برنامه‌ها به محض قطعیت اعلام می‌شود. همچنین برنامه‌ریزی اصلی صفوی و تیم اجرایی‌اش برای کنسرت تهران است. او قصد دارد در جریان این تور و با قطعات آلبوم جدیدش در تهران روی صحنه برود.

 

بهنام صفوی در حالی چهارمین مجموعه رسمی خود را در سال 95 منتشر می‌کند که او با آلبوم «فوق العاده» توانست در جمع نامزدهای بهترین آلبوم پاپ در سومین جشن سالانه «موسیقی ما» قرار بگیرد. اما این خواننده در معجزه با چهره‌های متفاوتی نسبت به فوق‌العاده همکاری کرده است. «روزبه بمانی»، دکتر «افشین یداللهی»، «بهروز صفاریان»، «معین راهبر»، «مهران عباسی» و «مریم اسدی» از جمله چهره‌هایی هستند که در آلبوم جدید بهنام صفوی حضور دارند.

 

در ادامه می‌توانید تیزر قطعه «وقت عشقه» و پیام تبریک نوروز بهنام صفوی را ببینید و دانلود کنید.

 

دانلود


    مهم  تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۴
     musicearia.com/news/4272


در حال بارگذاری