<?php the_title(); ?>

حامد همایون خواننده «لبخند رخساره» شدحامد همایون خواننده موسیقی پاپ خواننده تیتراژ سریال «لبخند رخساره» شد

 

سعید نعمت‌اله درباره روند کاری سریال «لبخند رخساره»  خبر داد و گفت: تقریبا ۹۰درصد از کار این مجموعه به پایان رسیده و نگارش متن هم تمام شده است و در حال بستن لوکیشن‌ها هستیم و به‌زودی به بندرانزلی خواهیم رفت و چند روز هم آن‌جا خواهیم بود. در آن‌جا بازی مهدی سطانی به پایان می‌رسد اما مابقی بازیگران تا آخر پروژه با ما خواهند بود.

 

 

نویسنده سریال «مدینه» در ادامه توضیح داد: در حال حاضر کار در باکس مونتاژ است و همزمان با آن، موسیقی توسط آرمان موسی‌‌پور ساخته می‌شود. ضمن این‌که تیتراژ هم با صدای حامد همایون خواهد بود. به‌طور کل حدود بیست جلسه دیگر وقت نیاز داریم تا کارهای مانده را پیش ببریم زیرا در حین ساخت سریال، پراکندگی‌های زیادی داشتیم و به شهرستان‌های متعددی ازجمله هشتگرد، قدمگاه،‌ مشهد و بندرانزلی رفتیم و سعی کردیم سریال به هیچ عنوان در قالب خانه‌‌‌های آپارتمانی نباشد. همچنین از بخش‌های تهران قدیم و مشهد و بندرانزلی زیاد استفاده کردیم. ما در این سریال سعی کردیم از غذاها گرفته تا تمام ظروف و حتی روابط و جغرافیا، همه چیز ایرانی باشد.

 
نعمت‌اله با بیان رضایتش از کارگردانی و تهیه‌کنندگی کار گفت:‌ من به‌عنوان نویسنده «لبخند رخساره» از کارگردانی کار بسیار راضی هستم. در بخش تهیه و تولید هم باید بگویم که مشکلات مالی تلویزیون خیلی روی این بخش تاثیری نداشت و ما موفق شدیم پروژه را جلو ببریم و امیدوارم مخاطبان نیز کار را بپسندند.
وی افزود: پروژه در تهران تمام می‌شود؛ ما روز گذشته سکانس فینال را با تمام بازیگران در تهران گرفتیم. ناگفته نماند پس از رفتن به بندرانزلی دوباره به تهران برمی‌گردیم و ادامه کار را در تهران ضبط خواهیم کرد.

 


منبع: صبا

نویسنده: عماد حسینی


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


<?php the_title(); ?>

«گفتم نرو» (تیزر تصویری)

[ محمد علیزاده ]
<?php the_title(); ?>

بهت قول میدم

[ محسن یگانه ]
<?php the_title(); ?>

هم قدم

[ رضا صادقی ]
<?php the_title(); ?>

نفس

[ مهدی یراحی ]
صفحه اختصاصی هنرمندان - در حال طراحی

بزودی صفحه اختصاصی برای هنرمندان عرصه موسیقی در سایت موسیقی آریا راه اندازی خواهد شد اطلاعات بیشتر